عکاسی بارداری

شاید بتوان زیباترین و شیرین‌ترین دوران زندگی هر بانویی را دوران بارداری او دانست. گویی تمام شکوه هستی در این دوران خلاصه می‌شود، و به درستی که این پدیده یک معجزه است.
از زمانی که جنین به اندازه‌ای رشد می‌کند، شکم مادر شروع به برجسته شدن می‌کند. و از همین روزها بهترین زمان مناسب برای عکاسی بارداری آغاز می‌شود.
زیباترین ژست‌های عکاسی در دوران بارداری به گونه‌ای هستند که پاکی و عظمت و شکوه مادر شدن را به نمایش بگذارند.
میتوانید برای عکاسی از پارچه‌های نرم و لطیف استفاده کنید، طوری که برجستگی شکم شما کمی و یا کامل مشخص باشد.
و البته در زمانی که شکم شما بزرگتر شده نیز میتوانید از لباسهای زیبایی که برای نوزادتان آماده کرده‌اید، همراه داشته باشید و آنها را نیز در عکس داشته باشید.
و ژستها و کادربندی‌های حرفه‌ای را به تیم اکتاکیدز بسپارید تا زیباترین تصاویر را از این دوران بیادماندنی زندگیتان برای شما عزیزان ثبت کنیم.

عکاسی نوزادی

اولین نکته‌ای که در عکاسی از نوزادان باید در نظر داشت بهداشت محیط عکاسی است. و همچنین صبر و حوصله فراوان کادر عکاسی، زیرا این دلبندان کوچک و حساس باید در بهترین شرایط باشند تا تصاویر زیباتری از آنها ثبت کنیم.
بهترین روزهای عکاسی از نوزادان زمانی است که زمان بیشتری در خواب هستند که به طور معمول از هفته اول تولد تا حدود یک ماهگی نوزاد را شامل می‌شود.
در این زمان راحت تر میتوان ژستهای مختلف را به نوزاد داد تا در حالی که در خواب ناز هستند عکسهای زیبایی را از این فرشته‌های کوچک ثبت کرد.
ما در آتلیه اکتاکیدز این اطمینان را به شما والدین عزیز میدهیم که با صبر و حوصله فراوان در محیطی بهداشتی و با دکورهای جذاب، نصاویری بسیار زیبا و با بهترین کیفیت را از دلبندان شما تهیه خواهیم کرد.

About octa_admin

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *